Про нас

Про компанію

ДП «АВТО Інтернешнл»

Suzuki на Подолі – це офіційний дилер автомобілів і мототехніки SUZUKI в Україні. Компанія працює на вітчизняному ринку більше 20 років і продає українцям автомобілі та мотоцикли та здійснює гарантійний ремонт та обслуговування.


SUZUKI Motor Corporation

Дбає про поліпшення якості життя авто- та мотовласників. Ми наслідуємо ці ж стандарти. Корпорація SUZUKI доручила нашій компанії представляти бренд на теренах України після ретельної оцінки роботи підприємства в умовах жорсткої конкуренції. Команда ДП «АВТО Інтернешнл» і офіційна дилерська мережа докладають максимум зусиль для виправдання цієї високої довіри.

Ключові співробітники ДП «АВТО Інтернешнл» працюють в компанії більше 5-ти років за високими стандартами корпорації SUZUKI, володіють повною інформацією про бренд та новітні тенденції його розвитку, завжди на сторожі інтересів клієнтів і дилерів.

Кваліфіковані фахівці дилерської мережі SUZUKI проходять регулярне навчання у сфері продажів автомобілів і запасних частин, мають великий досвід гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Високий рівень підготовки сервісного персоналу підтверджений сертифікатами і дипломами, отриманими на міжнародних профільних змаганнях фахівців автомобільного бізнесу.

Авто та мото салон Suzuki на Подолі

  • Широкий вибір автомобілів та мотоциклів Suzuki у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари

  • Програми лояльності для постійних клієнтів